Search

0850 307 46 75
0850 307 46 75

LensSepeti.com.tr’den indirimli kontakt lens siparişi verme

LensSepeti.com.tr’e olarak felsefemiz basit: paranızı koruyabilmeniz ve ülkemizin önde gelen şirketlerinden biri olmaya devam edebilmemiz için fiyatları düşük tutmaya Türkiye’nin en hızlı kargo şirketi ve ucuz gönderi ücreti ile fark yaratmayı planlıyoruz. İnternette en hızlı büyüyen kontakt lens tedarikçisi ve deposu olarak alacağınız kontakt lenslerin yıllarca alışveriş yaptığınız firmalardan daha ucuza ve güvenle alacağınıza emin olabilirsiniz.

Bizim sözümüz
Siparişlerin %100 doğru ve hatasız olduğu garanti edilir, aksi takdirde ücretsiz olarak değiştirir ve yeniden göndeririz. Her zaman YURT İÇİ kargo gibi güvenilir bir taşıyıcı kullanarak göndeririz.

Sattığımız kontakt lensler, fabrikada mühürlenmiş ambalajlarında doğrudan üreticilerden gelir. Onları ideal bir ortamda optimum sıcaklıklarda saklıyoruz ve mümkün olan en iyi kontakt lensleri almanız için stoklarımız sık sık yenileniyor.

Güvenlik

Çevrimiçi sipariş vermenin SSL teknolojisi kullanılarak güvence altına alındığından emin olabilirsiniz. Dilerseniz bu sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri kullanılarak telefon veya e-posta yoluyla da sipariş verebilirsiniz.

Back to Top
Ürün Sepete Eklendi